از چهار گوشه دنیا

آخرین رویدادها

اخبار بین الملل

UP TOGGLE DOWN

ترامپ: همه از آزمایش‌های موشکی اخیر کره شمالی نگران شدند بجز من!

رئیس‌جمهور آمریکا در پیامی توئیتری مدعی شد که آزمایش‌های موشکی اخیر پیونگ‌یانگ باعث نگرانی او...

تاکید عراق بر ایستادن در کنار ایران در مقابل تحریم‌های آمریکا

وزیر خارجه عراق در اظهاراتی اعلام کرد کشورش در موضوع تحریم‌های تحمیلی آمریکا در کنار...

۳ فرانسوی داعشی در عراق به اعدام محکوم شدند

عراق سه فرانسوی را به جرم وابسته بودن به گروه تروریستی داعش به اعدام محکوم...

رئیس خزانه انگلیس: اتحادیه اروپا درباره توافق برکسیت دوباره مذاکره نخواهد کرد

«فیلیپ هموند» اعلام کرد اتحادیه اروپا در مورد توافق خروج انگلیس از این اتحادیه مجددا...

گوایدو: به کمتر از برکناری مادورو از قدرت راضی نمی‌شویم

سردسته مخالفان دولت ونزوئلا در پیامی توئیتری اعلام کرد مخالفان به کمتر از برکناری رئیس‌جمهور...
چهارشنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 12:04

سیمونه وانسینی در صفحه طب و پژوهش روزنامه ایتالیایی له رپوبلیکا ، می نویسد : امروزه میلیون ها تن در جهان ، زندگی شان را مدیون  پیس میکر هستند ، دستگاهی کوچک و قابل کاشت در بدن که ضربان قلب را تنظیم می کند. این نمونه ها، با باطری کار می کنند ، اما در آینده «پیس میکری» خواهد آمد ، که نیازی به باطری نخواهد داشت.مثل یک ساعت خودکار ، که انرژی  خود را از حرکت انسان به دست می‌ آورد. در این  مورد ، ضربان قلب ، این انرژی را به دستگاه می دهد.

چهارشنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 11:51

سیارک آپوفیس مثل یک ستاره در  آسمان می درخشد.سیارکی عظیم ، به طول سیصد و چهل متر. در گذر از کنار زمین ، بی‌آزار خواهد بود. دانشمندان و پژوهشگران  به گونه های مختلف ، آن را به تماشا خواهد داشت. گذر بسیار نزدیک آپوفیس از کنار زمین  ، فرضی  نادر برای شناخت آن برای دانشمندان ، فراهم می آورد. برای نخستین بار ، تماشای آن بدون چشم مسلح ممکن خواهد بود. سریع خواهد گذشت ، فراز اقیانوس اطلس  را در یک دقیقه ، طی  می کند.

چهارشنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 11:38

ناسا در تدارک استقبال از یک سیارک است که ده سال دیگر راهی زمین می شود. آن را پرتگاه بزرگ خوانده است. سیارکی که از کنار زمین خواهد گذشت.چنان سریع می آید ، که طول ماه را در یک دقیقه  ، طی خواهد کرد. دانشمندان  آن را «آپوفیس» خوانده اند. به باور افسانه های مصری ، خدای پرتگاه ها بوده است. بسیار نزدیک به زمین خواهد بود. در فاصله ای همانند گذر یک سفینه ، از کنار زمین یعنی نوزده هزار مایل.

انجمن آشوریان تهران

یکی از مهم­ترین آداب اجتماعی آشوریان ایران، چنین بوده که هرگاه جمعیت آنان در شهری روی به فزونی نهاده است، آنان به تاسیس انجمن­های ملی و فرهنگی و اجتماعی مبادرت نموده اند. به همین جهت بود که در سال 1898، پس از مهاجرت عده­ ی کثیری از جوانان آشوری-کلدانی ساکن سلماس به تهران و استخدام در وزارتخانه ­ها و ادارات دولتی، بنیان اولیه­ ی انجمن آشوریان تهران گذارده شد.

شبکه های اجتماعی

t logo 

insta

ارتباط با ما

ایران-تهران-انتهای خیابان آیت الله کاشانی غربی شهر زیبا خیابان شهید آلفرد سرگیز اردوشاهی جنب مجتمع قضایی مفتح پلاک 6 -کد پستی 1474997751

ایمیل: .

تلفن: 44312777

فکس: 44312886

flaq

جستجو