از چهار گوشه دنیا

آخرین رویدادها

اخبار بین الملل

UP TOGGLE DOWN

ترامپ: یک پهپاد ایرانی را هدف قرار دادیم

رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد کشتی نظامی این کشور یک فروند پهپاد ایرانی را در تنگه...

ترامپ: توافق جدید با ایران باید ۱۰۰ ساله باشد

رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی جدید، ضمن انتقاد از برجام مدعی شد محدودیت‌های برنامه هسته‌ای ایران...

آمریکا ۵ فرد و ۷ شرکت را به اتهام همکاری در برنامه هسته‌ای ایران تحریم...

وزارت خزانه‌داری آمریکا پنج فرد و هفت موسسه را به اتهام همکاری با ایران و...

آخرین کاردار سفارت آمریکا در ایران درگذشت+تصاویر

«ال بروس لینگن» که در زمان تسخیر لانه جاسوسی، عالی‌ترین مقام آمریکایی حاضر در ایران...

قاتل «عامل انفجار حزب جمهوری اسلامی» به حبس ابد محکوم شد

دادگاهی در هلند فردی که گفته می‌شود قتل محمدرضا کلاهی را سازماندهی کرده بود، به...
سه شنبه, 25 تیر 1398 ساعت 09:03

این پژوهش علمی تازه می گوید بیش تر والدین یعنی 55 درصد آن ها گمان می کنند ، که این بازی ها ، سبب همبازی شدن غریبه ها با کودکان آن ها  می شود و این ،‌پرخطر است. سی و هشت درصد والدین هم بر این باورند که نمی دانند کودکان  آن ها ، با چه کسانی ، بازی می کنند و نگران اند. پژوهش تازه می گوید  : در این  صورت بهتر است  والدین در این بازی ها ، جای بیگانگان  را درفضای مجازی پر کنند. و این که هنوز ثابت نشده است که بازی های خشونت آمیز ، کودکان را پرخاشگر می کند یا نه. و باز این که  بازی ها، کودکان و والدین را در مهار کردن اضطرابشان ، کمک می کنند.

سه شنبه, 25 تیر 1398 ساعت 08:52

پژوهش  علمی تازه ای که از سوی موسسه اینترنت مترز منتشر شده و در روزنامه انگلیسی ایندیپندنت آمده است ، می گوید: والدین باید با کودکانشان در گیم های آنلاین در فضای مجازی بازی کنند.بنا بر این پژوهش بازی در «گیم های آنلاین»به بچه ها ، درک بهتر از شناخت خطرات را می آموزد و رابطه والدین و کودکان را بهتر می سازد این بازی ها ، مهارت کودکان در حل مشکلات را ، افزایش می دهد. این در حالی است که بسیاری از والدین ، اعتقادی به این بازی ها در فضای مجازی ندارند.

دوشنبه, 17 تیر 1398 ساعت 09:12

انقراض نسل خرس ها در یک مستند ، سبب شد تا گرتا نوتبرگ ، کودک یازده ساله سوئدی به پاخیزد و برای نجات سیاره مان ، انقلابی را در جهان آغاز کند. همچنین بود  که اورلی والون نویسنده سی و شش ساله  فرانسوی ، مضطرب گفت‌، دیگر رومانی نخواهد نوشت ، مگر درباره حفظ سیاره مان که دارد از هم می پاشد. ذوب شدن کوه های یخ ، افزایش دما ، انقراض حیوانات و گیاهان ، آلودگی پلاستیک ، ما را برای حفظ سیاره مان بیدار می کند.

انجمن آشوریان تهران

یکی از مهم­ترین آداب اجتماعی آشوریان ایران، چنین بوده که هرگاه جمعیت آنان در شهری روی به فزونی نهاده است، آنان به تاسیس انجمن­های ملی و فرهنگی و اجتماعی مبادرت نموده اند. به همین جهت بود که در سال 1898، پس از مهاجرت عده­ ی کثیری از جوانان آشوری-کلدانی ساکن سلماس به تهران و استخدام در وزارتخانه ­ها و ادارات دولتی، بنیان اولیه­ ی انجمن آشوریان تهران گذارده شد.

شبکه های اجتماعی

t logo 

insta

ارتباط با ما

ایران-تهران-انتهای خیابان آیت الله کاشانی غربی شهر زیبا خیابان شهید آلفرد سرگیز اردوشاهی جنب مجتمع قضایی مفتح پلاک 6 -کد پستی 1474997751

ایمیل: .

تلفن: 44312777

فکس: 44312886

flaq

جستجو