از چهار گوشه دنیا

آخرین رویدادها

اخبار بین الملل

UP TOGGLE DOWN

ترکیه خواستار احترام یونان به قوانین بین المللی شد

وزیر دفاع ترکیه خواستار احترام یونان به حقوق بین الملل شد.

سفر هیئتی از اتحادیه اروپا به الحدیده یمن

هیئتی از مسئولان نهاد‌های اتحادیه اروپا، فرانسه و هلند از استان الحدیده یمن بازدید کردند.

قرنطینه‌شدن بیش از ۱۱ میلیون چینی در پی انتشار ویروس کرونا

مقامات چینی ۱۱ میلیون نفر از شهروندان شهر «ووهان» را برای جلوگیری از انتشار ویروس...

پیام مقتدی صدر درباره تظاهرات ضد آمریکایی عراق

رهبر جریان صدر عراق درباره تظاهرات ضد آمریکایی که قرار است فردا برگزار شود، پیامی...

پوتین و نتانیاهو درباره ایران با یکدیگر گفتگو کردند

رئیس‌جمهور روسیه با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی دیدار کرد که محور اصلی گفتگو‌های...
دروغ

اکنون در دانشگاه سن پترزبورگ پژوهشگران ، مسیر دروغ سازی در مغز انسان را دنبال و گذر آن را ثبت می کنند. به هنگام دروغگویی ، ارتباط پیچیده ای میان بخش های مختلف مغز انسان ، برقرار می شود. یعنی‌: پوشاندن حقیقت و پس از آن ، ارائه آن در پوششی دیگر که مجهول است. بخش نیمکره چپ ، با بخش های میانی و ارتباط نیمکره چپ و راست مغز انسان ، سبب وارونه جلوه دادن حقیقت در مغز انسان می شود.

دروغ چرا؟ نگاه پژوهشگر بخش دانش به دروغ است ، در مغز کسی که دروغ می گوید چه می گذرد؟ در یک طرح سه بعدی بینی آن که دروغ می گوید ، پینوکیووار ، تامغزش ، دراز شده است. پژوهش می گوید: به هنگام دروغ ، بخش های بسیاری از مغز انسان به کار می افتند  و در سطحی گسترده درگیر می شوند. لایه برونی ماده خاکستری به کار می شود. پژوهش می گوید دروغگویی ، گونه ای  فعل و انفعال بسیار هوشمندانه است که بخش های وسیعی از مغر را به فعالیت بیش تر وا می دارد. کسی که دروغ می گوید ، نخست تصمیم می گیرد حقیقت را پنهان یا وارونه جلوه بدهد ، آن گاه ، آن را در پوشش جعلی با عنوان یک حقیقت ارائه بدهد.آن وقت باید مطمئن شود ، که همه ، حرف او را باور می کنند. ونیروی بسیار برای آن صرف کند.

خواندن 125 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: « زندگی چپ دست ها »

انجمن آشوریان تهران

یکی از مهم­ترین آداب اجتماعی آشوریان ایران، چنین بوده که هرگاه جمعیت آنان در شهری روی به فزونی نهاده است، آنان به تاسیس انجمن­های ملی و فرهنگی و اجتماعی مبادرت نموده اند. به همین جهت بود که در سال 1898، پس از مهاجرت عده­ ی کثیری از جوانان آشوری-کلدانی ساکن سلماس به تهران و استخدام در وزارتخانه ­ها و ادارات دولتی، بنیان اولیه­ ی انجمن آشوریان تهران گذارده شد.

شبکه های اجتماعی

t logo 

insta

ارتباط با ما

ایران-تهران-انتهای خیابان آیت الله کاشانی غربی شهر زیبا خیابان شهید آلفرد سرگیز اردوشاهی جنب مجتمع قضایی مفتح پلاک 6 -کد پستی 1474997751

ایمیل: .

تلفن: 44312777

فکس: 44312886

flaq

جستجو