از چهار گوشه دنیا

آخرین رویدادها

اخبار بین الملل

UP TOGGLE DOWN

لاوروف: آمریکا درک نمی‌کند که از سرگیری تحریم‌ها علیه ایران غیرممکن است

وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد آمریکا درک نمی‌کند از سرگیری تحریم‌های شورای امنیت علیه...

هشدار به دولت انگلیس درباره موج دوم کرونا

پزشکان در انگلیس هشدار دادند چنانچه دولت این کشور به سرعت برای مقابله با موج...

بیانیه ترامپ درباره اعمال تحریم‌های جدید این کشور علیه ایران

رئیس جمهور آمریکا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که کاخ سفید علیه ۲۷ نهاد و فرد...

چین: توسل آمریکا به مکانیسم ماشه فاقد وجاهت قانونی است

سخنگوی وزارت خارجه چین ادعا‌های آمریکا برای از سرگیری تحریم‌های بین المللی علیه ایران را...

از رزمایش مشترک راهبردی روسیه و ایران تا کمک خانواده پهلوی به صدام و حمله...

برگزیده‌ اخبار جالب و خواندنی سراسر جهان را در این بسته خبری بخوانید.
به زودی ساعت های  مچی هوشمند و حلقه های هوشمندی که به دست خواهید زد، به شما خواهند گفت: وضعیت تان در برابر ابتلای ویروس کرونا ، چگونه است. این ابزار پوششی با حسگرهایی که بر آن ها است ، حرارت بدن انسان را می سنجند ، ضربان قلب و میزان اکسیژن خون را بررسی می کنند و از میزان خطر در راه ، در برابر ویروس کرونا ، خبر خواهند داد. شش ابزار دیگر برای این کنترل در برابر ویروس کرونا ، آماده راه یابی به بازار اند.
سیستم تولید برق ، در سطح ماه، از اساسی ترین گام های بشر ، در این راه است. نیروگاه هایی که می توانند آن را از دهانه های آتشفشان زیر ماه ، استخراج کنند. تصور دانشمندان این است  که نخستین انسان ، در سال2024 اسکانی موقت بر ماه داشته باشد. پیش بینی اسکان دائمی برای سال 2028 شده است.
موسسه « سینووک» ، در چین ، از جمله موسسه هایی است که واکسن آن به مرحله سوم و آخرین رسیده است. آزمودن واکسن در سطح وسیع- برزیل ، نخستین هدف است. موسسه ووهان و موسسه پکن ، همراه با دانشگاه آکسفورد ، در آغاز این مرحله اند. آکسفورد ، با آسترا زنکا مرحله سوم را در آفریقای جنوبی و برزیل آزمایش می کند. شکار برای یافتن واکسن در جاده ای پرخطر و نامطمئن.
هدف: ماه. در راه یافتن  گونه های فن آوری برای اسکان بشر بر ماه آمریکا دو میلیارد دلار به دانشگاه ها می دهد تا راه های سریع ساخت نیروگاه های برق و استقرار تجهیزات برای تولید آب بر ماه، ارائه دهند. کشف و استخراج آب ، در ماه و راه اندازی سیستم تولید برق ، برای روشن نگاهداشتن ماه در شب آن چه که برای اقامت فضانوردان بر ماه ، ضروری اند. هر شب ماه برابر است با چهارده  روز زمین.
بیش از یکصد و چهل گروه پژوهشگر در جهان ، در پی کشف واکسنی موثر در برابر ویروس کرونا در رقابت اند. یکصد و چهل گروهی که به آزمودن واکسن بر انسان دست نیافته اند. هفده گروه در مقیاس کوچک ، به مرحله اول راه یافته اند. سیزده گروه به مرحله موفق دوم آزمایش دست  پیدا کرده اند. پنج گروه ، در مرحله سوم در مقیاس وسیع آزمودن موفقیت آمیز واکسن اند. آن چه سازمان بهداشت جهانی تایید کرده است.
خواندن 103 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

انجمن آشوریان تهران

یکی از مهم­ترین آداب اجتماعی آشوریان ایران، چنین بوده که هرگاه جمعیت آنان در شهری روی به فزونی نهاده است، آنان به تاسیس انجمن­های ملی و فرهنگی و اجتماعی مبادرت نموده اند. به همین جهت بود که در سال 1898، پس از مهاجرت عده­ ی کثیری از جوانان آشوری-کلدانی ساکن سلماس به تهران و استخدام در وزارتخانه ­ها و ادارات دولتی، بنیان اولیه­ ی انجمن آشوریان تهران گذارده شد.

شبکه های اجتماعی

t logo 

insta

ارتباط با ما

ایران-تهران-انتهای خیابان آیت الله کاشانی غربی شهر زیبا خیابان شهید آلفرد سرگیز اردوشاهی جنب مجتمع قضایی مفتح پلاک 6 -کد پستی 1474997751

ایمیل: .

تلفن: 44312777

فکس: 44312886

flaq

جستجو