آخرین رویدادها

اخبار بین الملل

UP TOGGLE DOWN

هند: به ائتلاف دریایی آمریکا در خلیج فارس نمی‌پیوندیم

کشتی‌های جنگی هند که در حال اسکورت نفتکش‌های این کشور در خلیج فارس هستند برای...

مقام پنتاگون: هدف از ایجاد ائتلاف دریایی، تقابل با ایران نیست

یک مقام ارشد وزارت دفاع آمریکا گفت هدف واشنگتن از طرح جدید خود برای ایجاد...

تاکید پوتین و مکرون بر حفظ برجام

سران روسیه و فرانسه خواستار حفظ توافق هسته‌ای با ایران شده و بر ضرورت افزایش...

جستجوی نیروی دریایی آمریکای برای یافتن یکی از تفنگداران خود

نیروی دریای آمریکا اعلام کرد در جستجوی یکی از نیروهای ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن است...

ترامپ: ترکیه را فعلا تحریم نخواهم کرد

رئیس جمهور آمریکا گفت در حال حاضر قصد ندارد ترکیه را به علت خریداری سامانه...
جمعه, 24 خرداد 1398 ساعت 11:41
افشای تخریب و تهدید
به پایان سه سال تلاش خستگی ناپذیر دوره سه ساله انجمن آشوری ها با توشه ای فخرآمیز ، به شهادت اسناد و آمار و ارقام ، نزدیک می شویم. به خود می بالیم، که بیش ترین حرکت ها را در زمینه های اقتصادی ، فرهنگی و پی ریزی بنیادهای اساسی نظام اداری انجمن آشوری داشته ایم. اسناد و آمار و ارقام را در آخرین مجمع عمومی این هیات مدیره ارائه خواهیم داد. با این همه ، به سبب هجوم بی امان شایعه های بی اساس ، توطئه های ویرانگر علیه تلاش های این هیات مدیره و حتی مطرح ساختن مسائل شخصی و خصوصی آدم ها  ، طلاق ها ، اختلافات خانوداگی ، شکست های سرمایه گذاری های شخصی ، رابطه های آدم ها و بسیاری مسائل واهی دیگر ، ناگزیر از مطرح کردن برخی از مسائل هستیم . بیدار شدن امروز برخی ، پس از چند دهه رخوت و بی راهه گزینی ، به باد دادن سرمایه های ملی به ویژه دارایی های انجمن، بدهکار ساختن انجمن ها به خاطر هزینه های سوال برانگیز داده شده در این مقطع زمانی و مسائل بسیار دیگر.
اکنون پس از هفده سال اهمال در برخی از  سازمان های ثبتی و اداری ، ناگهان ، چماق تکفیر بر سر این هیات مدیره فرود می آورند. پرونده مختومه بیست و نه ساله را با جعل وارو ، به پای این هیات مدیره می بندند. سرمایه گذاری شخصی در شرکتی در بیست و چند سال پیش ، و دهها موردی که هیچ ارتباطی به این انجمن ندارند. فقط و فقط به این گناه نابخشودنی که این هیات مدیره ، قصد استقلال بخشیدن به انجمن، فرمانبردار نبودن آن از یک تفکر ، بازگرداندن اقتدار به یک نهاد مادری در جامعه آشوری ، مانع شدن از حیف و میل دارایی های انجمن و مانع بدهکار ساختن آن ،که با تاسف در گذشته ها موارد بسیار بوده است. مثل مخالفت این هیات مدیره با ساخت اتاق عقد ششصد میلیون تومانی برای سالنی که کاربرد آن هنوز معلوم نشده بود ، تخریب دیواری که مرمت و بازسازی آن به عهده نهاد دیگری است و جز این ها....
برنامه ریزی های کارشناسانه و نه کدخدا منشانه و غیر کارشناسانه ، برای همه تلاش های انجمن ، پی ریزی یک نظام مستقل اداری ، ارائه برنامه های اقتصادی سود آور ، در آمد زایی مناسب برای انجمن ، سرمایه گذاری درست و به باد ندادن دارایی های  آن. اکنون انجمن برای داشتن سرمایه ای کلان و درآمد میلیونی ماهانه ، به خود می بالد.
حرف ها، بسیار است و همه راز های سر به مهر را در نوشته های دیگر افشا خواهیم کرد.
 
هیئت مدیره انجمن آشوری های تهران
چهارشنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 10:20

گروه همسرایان ملی آشوری

هیات مدیره انجمن دریافت:   گروه همسرایان ملی آشوری‌، که گاه وابستگی به انجمن را به دنبال نام خود دارد  و گاه بی هیچ وابستگی می آید ، با تاسف  در طول این سال ها ، جایگاه درخورش را ، نیافته است. از این رو هیات مدیره یک کارگروه  ، برای مذاکره با آقای امیل ملک ، رهبر گروه ، انتخاب و برنامه ریزی برای تعالی آن آغاز شد. در این میان دو دیدار ثمربخش شکل گرفت و آخرین روز دوشنبه 30 اردیبهشت بود.

 به خواست هیات مدیره انجمن ، نخست درباره جایگاه ، توان ، قوت ها ، آسیب ها ، هنجارها ، بحث و تبادل نظر شد. تا برای دست یابی به یک پیمان همکاری ،  چه وابسته چه مستقل ، برنامه ریزی لازم شود.

باور انجمن بر این است که نام «ملی» ، از تقدس والایی برخوردار است و هر تشکلی که چنین نام را بر خود ببیند، می باید از شان و جایگاه والایی برخوردار باشد. ابتدایی ترین  بستر ، برای یک گروه بی تردید ، جای مناسب ،     حرفه ای  و تخصصی برای آن است . انجمن خود را ملزم  به فراهم آوردن  چنین بستری می داند و چنین خواهد کرد.

و پس از آن هیات مدیره انجمن با همیاری رهبر گروه ، همسرایان و هیات مدیره آن  ، به بازسازی ساختار حرفه ای آن خواهد پرداخت و تا رسیدن به جایگاه در خور ، شایسته  و در شان یک گروه هنری ، همیار خواهد بود.

امید ، که این حرکت حرفه ای و شایسته  و فرهنگی انجمن ، به گمان طرفین ، تعالی بخش آن و البته بی تفاوت  به باورهای غیر حرفه ای و نومیدساز باشد. تا آن هنگام ...

یکشنبه, 15 ارديبهشت 1398 ساعت 13:41

مجمع عمومی عادی سالانه انجمن آشوریان تهران نوبت اول طبق ماده 12 اساسنامه مربوطه در روز 20 اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ساعت ۱۷:۰۰ در محل سالن اجتماعات انجمن (تالار ویلیام دانیال) برگزار می گردد.

دستور جلسه وفق ماده 12 اساسنامه به شرح زیر است:
۱. استماع و رسیدگی به گزارش سالیانه هیات مدیره و هیات بازرسان.
۲. استماع و بررسی کلیات برنامه اجرایی هیات مدیره برای سال آتی و خط مشی انجمن.
۳. استماع و رسیدگی به گزارش مالی و بررسی و تصویب ترازنامه سالانه انجمن توام با گزارش هیات بازرسان در این خصوص.
۴. انتخاب هیات نظارت بر انتخابات اعضای جدید هیات مدیره و هیات بازرسان.

توضیحات:
۱. در صورتی که مجمع عمومی نوبت اول به حد نصاب مورد نظر نرسد مجمع عمومی نوبت دوم با هر تعداد در تاریخ 10 خرداد ۱۳۹۸ در همین محل در ساعت ۱۷:۰۰ برگزار خواهد شد.
۲. انتخاب اعضای جدید هیات مدیره و هیات بازرسان بعد از تنفس با برگزاری انتخابات رسمی در تاریخ 31 خرداد ۱۳۹۸ در همین محل از ساعت ۱۰:۰۰ صبح انجام خواهد شد.
۳- همراه داشتن کارت عضویت انجمن آشوریان تهران جهت شرکت در مجمع عمومی و همچنین انتخابات رسمی الزامی می باشد.

هیات مدیره انجمن آشوریان تهران

انجمن آشوریان تهران

یکی از مهم­ترین آداب اجتماعی آشوریان ایران، چنین بوده که هرگاه جمعیت آنان در شهری روی به فزونی نهاده است، آنان به تاسیس انجمن­های ملی و فرهنگی و اجتماعی مبادرت نموده اند. به همین جهت بود که در سال 1898، پس از مهاجرت عده­ ی کثیری از جوانان آشوری-کلدانی ساکن سلماس به تهران و استخدام در وزارتخانه ­ها و ادارات دولتی، بنیان اولیه­ ی انجمن آشوریان تهران گذارده شد.

شبکه های اجتماعی

t logo 

insta

ارتباط با ما

ایران-تهران-انتهای خیابان آیت الله کاشانی غربی شهر زیبا خیابان شهید آلفرد سرگیز اردوشاهی جنب مجتمع قضایی مفتح پلاک 6 -کد پستی 1474997751

ایمیل: .

تلفن: 44312777

فکس: 44312886

flaq

جستجو